A może Smolarek ?
Podobno "nie jest zainteresowany" graniem w Poloni, jest doswiadczony, ostatnio w niezlej formie no i Polak

"Domyśl się, że rzeczy nie układały się ...
To niedługo zniknie i będzie daleko, daleko stąd.
Kiedy duże drogi rozpadają się,
i myślisz, że uczucie pozostanie,
Musisz skądś zacząć
Ja będę w tym miejscu! "