Wyświetl pojedynczy post
misiek088
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10140
Stary 24.06.2011, 06:49
A może Smolarek ?
Podobno "nie jest zainteresowany" graniem w Poloni, jest doswiadczony, ostatnio w niezlej formie no i Polak
"Domyśl się, że rzeczy nie układały się ...
To niedługo zniknie i będzie daleko, daleko stąd.
Kiedy duże drogi rozpadają się,
i myślisz, że uczucie pozostanie,
Musisz skądś zacząć

Ja będę w tym miejscu! "
Odpowiedz cytując