Cytat:
"Bo wyobraź sobie dwumecz z FC Kopenhaga, gdzie Melikson pauzuje za żółte, a Jirsak narzeka na drobny uraz".
Bez jaj. Nie stać nas na taki scenariusz.
|
W taki meczu będziemy grać na dwóch defensywnych i moje zdanie jest takie, że potrzebujemy zawodnika z odbiorem piłki. Zakładając ten scenariusz, że Jirsak z Meliksonem się wysypią w jednym meczu to można jeszcze coś wykombinować. A jak ktoś z dwójki Sobol- Wilk to wtedy sytuacja nie jest już tak kolorowa. A jak wiadomo defensywni pomocnicy częściej łapią chociażby kartki.
Na pozycji defensywnego może zagrać jeszcze Jirsak ale delikatnie mówiąc nie jest to typ przecinaka.