Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48942
Stary 24.06.2011, 06:39
Cytat:
"Bo wyobraź sobie dwumecz z FC Kopenhaga, gdzie Melikson pauzuje za żółte, a Jirsak narzeka na drobny uraz".


Bez jaj. Nie stać nas na taki scenariusz.
W taki meczu będziemy grać na dwóch defensywnych i moje zdanie jest takie, że potrzebujemy zawodnika z odbiorem piłki. Zakładając ten scenariusz, że Jirsak z Meliksonem się wysypią w jednym meczu to można jeszcze coś wykombinować. A jak ktoś z dwójki Sobol- Wilk to wtedy sytuacja nie jest już tak kolorowa. A jak wiadomo defensywni pomocnicy częściej łapią chociażby kartki.

Na pozycji defensywnego może zagrać jeszcze Jirsak ale delikatnie mówiąc nie jest to typ przecinaka.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 24.06.2011 o godz. 06:43.
Odpowiedz cytując