wiesio napisał(a):

|
Ciekawe ile czasu Chavez będzie odpoczywał po tym Gold Cup? Fakt, że jeszcze sporo czasu do meczów ze Skonto, ale może być tak, że nie wybiegnie w podstawowej jedenastce. Przecież facet musi solidnie odpocząć, bowiem on cały czas grał i to całe mecze, albo tak jak wczoraj jeszcze dogrywkę. Teraz zanim wróci, zmieni strefe czasową. A gracze nasi muszą już się zgrywać.
|
Nie będzie odpoczywał, bo w Świecie w piłkę się zap ... la

a w Polsce przez pól roku są ferie i mamy tego [oczywiście, nie tylko tego] efekty.