Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48936
Stary 24.06.2011, 00:27
wiesio napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile czasu Chavez będzie odpoczywał po tym Gold Cup? Fakt, że jeszcze sporo czasu do meczów ze Skonto, ale może być tak, że nie wybiegnie w podstawowej jedenastce. Przecież facet musi solidnie odpocząć, bowiem on cały czas grał i to całe mecze, albo tak jak wczoraj jeszcze dogrywkę. Teraz zanim wróci, zmieni strefe czasową. A gracze nasi muszą już się zgrywać.
Nie będzie odpoczywał, bo w Świecie w piłkę się zap ... la a w Polsce przez pól roku są ferie i mamy tego [oczywiście, nie tylko tego] efekty.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez yarow : 24.06.2011 o godz. 00:44.
Odpowiedz cytując