Wyświetl pojedynczy post
kleksak
Junior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48935
Stary 24.06.2011, 00:26
CH. napisał(a):Wyświetl post


Najlepszy strzelec i wybrany najlepszym piłkarzem rundy (a takim się nie zostaje wybieranym marnując miliony setek) - Ivicia Iliev który zdobył dla Partizana mistrzostwo jest gównianym napastnikiem i najgorszym piłkarzem według kibica Partizana. Takiego scenariuszu nawet Alfred Hitchcokck by nie wymyślił. To jest tak niemądre że aż dziw bierze że ten ktoś to na powaznie mówił / pisał .
Z tym "nienawidzi" też dobre.. tą nienawiść dobitnie było widać po strzelonej przez niego bramce gdy cały młyn zaczął ryczeć i skandować jego nazwisko.


Spytaj znajomego czy ma kontakt do tej mafii bo jeśli ma się w Wiśle tak prezentowac jak w Partizanie to chętnie się zgodzimy by mafia szantażowała nasz klub.

W ogóle fajna kolej rzeczy bo akurat pod jednym z filmów o Jovanovicu napisali ze Iliev to dobry grajek a Jovanovic to ich najgorszy obrońca od dekady.. o dupe rozbić takie komentarze, to są jednostki a nie ogół setek tysięcy kibiców. Zresztą klub klubowi nierówny i zobaczymy co pokazą u nas..

zgadzam się z Toba

mnie najbardziej ciekawi kto będzie grał na środku obrony obok Jaliensa...
a Nunez szkoda ze tylko na rok ma zostać wypożyczony (tak gdzies przeczytałem );/
Odpowiedz cytując