|
Jak by nie patrzec nareszcie mamy okienko przed Pucharami ktore kazą patrzec optymistycznie na to co sie zacznie za miesiac.
Holendrzy dzialaja niezwykle prefesjonalnie,a przed wszystkim skutecznie.Nie sa to "złotouste" gadki typu "LM nasza" tylko spokojna i chlodna kalkulacja.
Mysle ze cala ta 4 nowych to nie sa tylko łaty w dziurawej drodze,lecz pozadni pillkarze ktorzy zrobia przewage.
Chyba kazdy z nas ma w pamieci nasze "wzmocenia" przed kolejnymi "szturmami" na LM (czyt masowa wyprzedaz najlepszych zawodnikow),ktore konczyly sie Levaidą,teraz cos takiego nie ma prawa sie stac.
Edson- troche zmartwila mnie ta opinia kibica Partizana o Ilievie? Mafia? niby krol strzelcow a najgorszy pilkarz Partizana? no troche to mnie zaniepokoilo.
|