Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48932
Stary 23.06.2011, 23:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Może dla ciebie najlepsza ale czy faktycznie najlepsza?
Po pierwsze wstawianie 3 nowych o których mało wiemy, jako pewniaków to nie jest poważne.Gdyby przyszedł do nas Messi a nie idąc dalej absurd, np Błaszczu - to jasne, ciężko wyobrazić sobie by grzał ławę ale jakiś Jovanovic, jakiś Nunez....kto to w ogóle jest by nie widząc go wcale na oczy - proponować do pierwszego składu?Specjalnie pominąłem Iliewa który może się czymś poszczycić ale to też nie uprawnia go do byciem pewniakiem
To mamy zostać z Burligą i Paljicem na bokach obrony? Chyba po to są te transfery, żeby wmocnic pierwszą jedenastkę.. Bo jesli nikt z czwórki Lamey,Jovanovic, Iliev, Nunez nie wskoczy do pierwszego składu to będzie znaczyło, że jesteśmy nadal w tym samymm miejscu co w tamtym sezonie..Czyli męczenie się z każdym w tej lidze (oby tak sutecznie jak w ubiegłym sezonie)..
Odpowiedz cytując