Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18893
Stary 23.06.2011, 23:36
Wujekm napisał(a):Wyświetl post
Stadion nie będzie gotowy na wiosnę NIE MA SZANS + będzie wstyd w europie jesli Wisełka awansuje bo tylko 2 trybuny A wszystko przez to że nasz stadion "buduje" zikit czyli zbieranina debili, pajaców i idiotów Stadion sąsiadów za błoni "budował" ZiS czyli instytucja która ma od takich spraw specjalistów i generalnie znają się na swojej robocie. I teraz patrzcie na efektu Niecałe 2 lata stadion Cracovi gotowy w 100% a naszego od paru lat nie mogą skończyć i pewnie jeszcze przez parę nie skończą
Na jakiej podstawie?
Odpowiedz cytując