|
Senior Member
Offline
|
|
Wujekm napisał(a): 
|
Stadion nie będzie gotowy na wiosnę NIE MA SZANS + będzie wstyd w europie jesli Wisełka awansuje bo tylko 2 trybuny A wszystko przez to że nasz stadion "buduje" zikit czyli zbieranina debili, pajaców i idiotów Stadion sąsiadów za błoni "budował" ZiS czyli instytucja która ma od takich spraw specjalistów i generalnie znają się na swojej robocie. I teraz patrzcie na efektu Niecałe 2 lata stadion Cracovi gotowy w 100% a naszego od paru lat nie mogą skończyć i pewnie jeszcze przez parę nie skończą
|
Na jakiej podstawie?
|
|