Wyświetl pojedynczy post
Bąbel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11874
Stary 23.06.2011, 23:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jutro na pewno coś będzie , chocby z treningu

dużo wskazuje na to że Jovanovic może zostac ulubieńcem kibiców . Widząc szczególnie jego zachowanie po bramkach przypomina się Małecki czy Paweł Brożek . Bardzo wiąże się emocjonalnie z klubem co jest szalenie istotne w walce o LM .
Na pewno związany jest mocno z Partizanem, w końcu spędził tam większość swojej kariery, pytanie czy bedzie umiał się podobnie zaangażować w reprezentowanie barw innego klubu, takiego jak nasza Wisełka.
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując