Karherop napisał(a):

jutro na pewno coś będzie , chocby z treningu
dużo wskazuje na to że Jovanovic może zostac ulubieńcem kibiców . Widząc szczególnie jego zachowanie po bramkach przypomina się Małecki czy Paweł Brożek . Bardzo wiąże się emocjonalnie z klubem co jest szalenie istotne w walce o LM .
|
Na pewno związany jest mocno z Partizanem, w końcu spędził tam większość swojej kariery, pytanie czy bedzie umiał się podobnie zaangażować w reprezentowanie barw innego klubu, takiego jak nasza Wisełka.