Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiesio
Junior Member
Od: 10.2010
Offline
#
48930
23.06.2011, 23:11
Bunoza, bez przesady, przecież jak on miał piłkę przy nodze to ja już się bałem.
wiesio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesio
Znajdź inne posty napisane przez wiesio