Wyświetl pojedynczy post
Wujekm
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18892
Stary 23.06.2011, 23:09
Stadion nie będzie gotowy na wiosnę NIE MA SZANS + będzie wstyd w europie jesli Wisełka awansuje bo tylko 2 trybuny A wszystko przez to że nasz stadion "buduje" zikit czyli zbieranina debili, pajaców i idiotów Stadion sąsiadów za błoni "budował" ZiS czyli instytucja która ma od takich spraw specjalistów i generalnie znają się na swojej robocie. I teraz patrzcie na efektu Niecałe 2 lata stadion Cracovi gotowy w 100% a naszego od paru lat nie mogą skończyć i pewnie jeszcze przez parę nie skończą
UBUNTU
linux for human beings
Odpowiedz cytując