Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48929
Stary 23.06.2011, 23:08
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
---------------Pareiko---------------
Jovanovic--Jaliens-Chavez-Nunez
----------------------------------------
------------Sobolewski--------------
-------Kirm---------Melikson--------
Małecki------------------------Iliev
---------------Genkov---------------

ławka:Jovanic, Lamey, Bunoza, Paljic, Wilk, Sivakov, Garguła, Jirsak, Boguski, II Napastnik= tj. 21 zawodników na b.dobrym jak na nasza lige poziomie.
Przy tym ustawieniu całą ofensywną 5tke mielybyśmy mega bramkostrzelną..
Wariantów do wyboru + wszechstronnych wykonawców = JAK NIGDY !!!
Najlepsza jedenastka jaką do tej pory widziałem w tym temacie.
1 Zmiana tylko - jailens albo na prawo, albo won za Bunoze.

PS. no i druga zmiana - Wilk za Sobola - lata lecą wieku nie oszukasz a Wilk musi grać.

Noi i wiadomo w LE czy LM tak nie pogramy raczej.
Odpowiedz cytując