Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48927
Stary 23.06.2011, 23:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jeden pomocnik ma do nas dołączyc , obstawiam że będzie on bardziej o inklinacjach defensywnych

sytuacja o której mowisz juz miała nie raz miejsce w naszym zespole . tak własnie się rodzili defensywny pomocnicy tacy jak Dudka , Diaz czy dawno Cantoro . Może się tak też stać z Jovanoviciem .

PS> Przyczepiliście tego Jirsaka jak rzep psiego ogona . Jako jeden z niewielu nie pękał przed Barceloną ,, Tottenhamem, w sparingu z Liverpoolem , szkoda że niewielu o tym pamięta
swiete słowa, chociaz wymaga sie od niego zbyt wiele jak na ŚP

Odpowiedz cytując