Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48925
Stary 23.06.2011, 23:04
---------------Pareiko---------------
Jovanovic--Jaliens-Chavez-Nunez
----------------------------------------
------------Sobolewski--------------
-------Kirm---------Melikson--------
Małecki------------------------Iliev
---------------Genkov---------------

ławka:Jovanic, Lamey, Bunoza, Paljic, Wilk, Sivakov, Garguła, Jirsak, Boguski, II Napastnik= tj. 21 zawodników na b.dobrym jak na nasza lige poziomie.
Przy tym ustawieniu całą ofensywną 5tke mielybyśmy mega bramkostrzelną..
Wariantów do wyboru + wszechstronnych wykonawców = JAK NIGDY !!!

Tylko II napastnika na ten moment brakuje nam w kadrze..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 23.06.2011 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując