Wyświetl pojedynczy post
wiesio
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48922
Stary 23.06.2011, 22:59
Ciekawe ile czasu Chavez będzie odpoczywał po tym Gold Cup? Fakt, że jeszcze sporo czasu do meczów ze Skonto, ale może być tak, że nie wybiegnie w podstawowej jedenastce. Przecież facet musi solidnie odpocząć, bowiem on cały czas grał i to całe mecze, albo tak jak wczoraj jeszcze dogrywkę. Teraz zanim wróci, zmieni strefe czasową. A gracze nasi muszą już się zgrywać.
Odpowiedz cytując