Pamiętaj, że nie wiemy co z Sivakovem. Jest prawdopodobne, że zostanie na kolejny sezon- i wtedy masz już 3 defensywnych pomocników. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale na oficjalnej stronie Wisły były cały czas podawane newsy nt. młodzieżowych Mistrzostw Europy, w których Michaił grał. Więc coś jest na rzeczy- zapewne chcą go, przynajmniej na jeden sezon, wypożyczyć. Albo lepiej- wykupić.
Myślę, że dla Sivakova perspektywa możliwości wypromowania się w pucharach jest kusząca. Ostatnio, po jego grze w LM kupiono go w Cagliari. Teraz mógłby sobie znaleźć klub, w którym regularnie by grał.
Poza tym myślę, że spokojnie tego drugiego defensywnego pomocnika może grać Jirsak. Niekoniecznie też przecież w każdym meczu będzie grać dwoma defensywnymi pomocnikami. Na początku rundy przecież w pomocy grał Sobolewski, Jirsak i Melikson.