Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48923
Stary 23.06.2011, 22:59
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Rok różnicy - czepiasz się Ale pomijając - widze ze wielu ludzi ma myśli że Sobol jest niezniszczalny. Otóż nie - już w tym sezonie był wyraźnie słabszy niż w poprzednim, a będzie tylko gorzej.

Na tej pozycji trzeb zapoepszac przez cały mecz, i szczerze wątpie żeby Sobol wytrzymał trudy zaciętego meczu pucharowego w którym trzeba walczyć na 100% przez pełne 90 minut (albo 120).

Ale jak pisałem wyżej - nawet pomijając wiek Sobola - mamy 2 ŚPD na 2 pozycję. A przeciesz na tej pozycji najłatwiej łapie się kartki. - Kto bedzie grał jak Sobol się posypie a Wilk będzie pauzował za kartki

Ale ludzie wolą 6 środkowego ofensywnego pomocnika - wiadomo fajnie się ogląda grę Meliksona

Pamiętaj, że nie wiemy co z Sivakovem. Jest prawdopodobne, że zostanie na kolejny sezon- i wtedy masz już 3 defensywnych pomocników. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale na oficjalnej stronie Wisły były cały czas podawane newsy nt. młodzieżowych Mistrzostw Europy, w których Michaił grał. Więc coś jest na rzeczy- zapewne chcą go, przynajmniej na jeden sezon, wypożyczyć. Albo lepiej- wykupić.

Myślę, że dla Sivakova perspektywa możliwości wypromowania się w pucharach jest kusząca. Ostatnio, po jego grze w LM kupiono go w Cagliari. Teraz mógłby sobie znaleźć klub, w którym regularnie by grał.

Poza tym myślę, że spokojnie tego drugiego defensywnego pomocnika może grać Jirsak. Niekoniecznie też przecież w każdym meczu będzie grać dwoma defensywnymi pomocnikami. Na początku rundy przecież w pomocy grał Sobolewski, Jirsak i Melikson.
Odpowiedz cytując