Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1437
Stary 23.06.2011, 22:52
Mam ten reportaż nagrany na dekoderze, ale nie mam pojęcia jak go przesłać na dysk komputera.
Swoją drogą mi się nie spodobał, w ogóle nie oddaje atmosfery jaka panowała na stadionie czy na rynku. Rozkręciło się dopiero gdy Małecki przejął mikrofon na Sukiennicach.
Tak więc ten 48s film zrobił na mnie większe wrażenie niż godzinny reportaż C+:
http://www.youtube.com/watch?v=U8DekCgVdjg
Odpowiedz cytując