Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48919
Stary 23.06.2011, 22:49
MCX napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe jak potoczy się sprawa z Łobodzińskim.
Widać że u nas nie ma pewności czy jest to prawnie legalne bo inaczej to już by go na liście płac nie było.Widać też że Łobo chce wyssać ostatni grosz z Wisły, bo inaczej sam by zaproponował rozwiązanie kontraktu, tym bardziej są kluby które nie widzą niczego złego w zatrudnianiu kolesi bądź to z zarzutami bądź którzy przyznali się i mają już wyrok

Tyle że wiadomo, nikt mu nie da nawet połowy którą ma w Wiśle więc woli nic nie robić za grubą kasę niż biegać za mniejszą.
Typowe podejście dla niektórych
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując