Fan123 napisał(a):

|
Angmir od kiedy Sobolewski ma 36lat? Nie rób z niego takiego dziadka
|
Rok różnicy - czepiasz się

Ale pomijając - widze ze wielu ludzi ma myśli że Sobol jest niezniszczalny. Otóż nie - już w tym sezonie był wyraźnie słabszy niż w poprzednim, a będzie tylko gorzej.
Na tej pozycji trzeb zapoepszac przez cały mecz, i szczerze wątpie żeby Sobol wytrzymał trudy zaciętego meczu pucharowego w którym trzeba walczyć na 100% przez pełne 90 minut (albo 120).
Ale jak pisałem wyżej - nawet pomijając wiek Sobola - mamy 2 ŚPD na 2 pozycję. A przeciesz na tej pozycji najłatwiej łapie się kartki. - Kto bedzie grał jak Sobol się posypie a Wilk będzie pauzował za kartki
Ale ludzie wolą 6 środkowego ofensywnego pomocnika - wiadomo fajnie się ogląda grę Meliksona
