W drużynie takiej jak Wisła 6 środkowych pomocników wystarczy - to jest max (nie można kasy marnować). Gramy 3 w pomocy. 2 defensywnych środkowych - mamy, 2 takich typowo środkowych (takich ni to defensywny ni ofensywny wsparcie dla def i ofe) - mamy jednego Tomka (był min Siva) i 2 ofensywnych - mamy (Garguła zasadniczo takim był/jest/miał być). Tylu środkowych to max i to przy grze w lidze,puchar polski, liga mistrzów/europejska. 3 Bramkarzy, 7 obrońców, 4 skrzydłowych, 1 napastnik. Napastnik najbardziej potrzebny jeżeli starczy kasy to może jeszcze ten środkowy ale to tylko ewentualność.
Jestem przekonany że duet Robert - Stan tak to widzą(jeżeli chodzi o środkowych pomocników). I jeszcze jedno Boguski na pewno będzie walczył z Małym o miejsce. Jest podobnego wzrostu i co Mały a jest mniej przypakowany

więc na szpicy sprawdzi się tak samo jak Mały przy taj taktyce. Wiemy jak to się skończyło w lidze...