Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48910
Stary 23.06.2011, 22:35
willow napisał(a):Wyświetl post

Napastnik i środkowy ofensywny pomocnik i okienko uznam na kompletne. Choć oczywiście jak nikt nie dojdzie, płakać też nie będę. I tak jest lepiej, niż w ostatnich latach.
!!
Cytat:
Jako ofensywny pomocnik grać mogą:

Melikson, Garguła, Jirsak, Boguski od biedy Małecki czy Kirm, a może zostanie w kadrze Mączyński.

Jako Defensywny pomocnik grać mogą:

Sobolewski (36 lat), Wilk, ... Jirsak (nie do końca się nadaje) ... Mączyński (może nie wiem - najprawdopodobniej i tak nie będzie grał w Wiśle)

mamy 4 zawodników mogących grać za napastnikiem, i 3 opcje rezerwowe (jeśli liczyć Ilieva który też podobnie grał, a może i Nunesa - wtedy 4) na 1 pozycję

oraz
mamy 2 zawodników w tym emeryt mogących grac defensywnego pomocnika i 1 opcję rezerwową (może 2) na pozycję 2 pomocników defensywnych !!

A ty chcesz więcej ofensywnych pomocników
Odpowiedz cytując