willow napisał(a):

Napastnik i środkowy ofensywny pomocnik i okienko uznam na kompletne. Choć oczywiście jak nikt nie dojdzie, płakać też nie będę. I tak jest lepiej, niż w ostatnich latach.
|
!!
Cytat:
Jako ofensywny pomocnik grać mogą:
Melikson, Garguła, Jirsak, Boguski od biedy Małecki czy Kirm, a może zostanie w kadrze Mączyński.
|
Jako Defensywny pomocnik grać mogą:
Sobolewski (36 lat), Wilk, ... Jirsak (nie do końca się nadaje) ... Mączyński

(może nie wiem - najprawdopodobniej i tak nie będzie grał w Wiśle)
mamy
4 zawodników mogących grać za napastnikiem, i
3 opcje rezerwowe (jeśli liczyć Ilieva który też podobnie grał, a może i Nunesa - wtedy 4) na
1 pozycję
oraz
mamy
2 zawodników w tym emeryt mogących grac defensywnego pomocnika i 1 opcję rezerwową (może 2) na
pozycję 2 pomocników defensywnych !!
A ty chcesz więcej ofensywnych pomocników


