Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48909
Stary 23.06.2011, 22:33
tofik napisał(a):Wyświetl post
O czymś to świadczy że po tylu latach częśc nie wie jak sie pisze to nazwisko. Może gdyby mniej się chował w meczach.
Cóż drugim Szymkowiakiem on raczej nie zostanie, a że rok kontraktu do końca został to można się przemęczyć. W sam raz opcja na ławę i końcówki gdzie potrafi od czasu do czasu błysnąć,
nie chodzi o wiedzę lub jej brak - rozchodzi się o elementarny szacunek dla piłkarza, naszego klubu.
Odpowiedz cytując