tofik napisał(a):

O czymś to świadczy że po tylu latach częśc nie wie jak sie pisze to nazwisko. Może gdyby mniej się chował w meczach. 
Cóż drugim Szymkowiakiem on raczej nie zostanie, a że rok kontraktu do końca został to można się przemęczyć. W sam raz opcja na ławę i końcówki gdzie potrafi od czasu do czasu błysnąć,
|
nie chodzi o wiedzę lub jej brak - rozchodzi się o elementarny szacunek dla piłkarza, naszego klubu.