Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
48908
23.06.2011, 22:32
nigdy tego nie robiłem, ale zaproponuję swoją "11" uwzględniając nowych i przy przesunięciu Kirma na obronę
Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Kirm - Gerwazy, Sobol, Meleks, Iliev, Mały - Genkov
Mamy niezłą paczkę i jeszcze ciekawe rezerwy...
Jonasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jonasz
Znajdź inne posty napisane przez Jonasz