Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10138
Stary 23.06.2011, 22:31
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
Stan kiedyś powiedział, że Robak był dwa razy droższy od Genkowa, więc żeby się go opłacało, musieliby obniżyć cenę 5 razy
no tak, ale w tym momencie w Widzewie cierpią na brak pieniędzy (nigdy ich za wiele nie mieli), poza tym - jeśli wróci do nich Robak to nie wiem czy on będzie zainteresowany grą w Widzewie, skoro łyknął już trochę innego, lepszego? świata - jeśli zechcą go puścić za 500-600 tys euro - brałbym go.
Odpowiedz cytując