Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
Od: 06.2007
Offline
#
48906
23.06.2011, 22:29
Oby teraz pozbyli się Kowalskiego. 5 środkowych obrońców w Wiśle to o Kowalskiego za dużo
WiernyWiśle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiernyWiśle
Znajdź inne posty napisane przez WiernyWiśle