Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48905
Stary 23.06.2011, 22:29
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz brawo dla Stana i Bogdana , za świetne transfery.
Nasze transfery zweryfikuje boisko... Więc za wczesnie by mówić o tym, że są świetne. Jednakże brawa obu Panom się należą, chociażby za sam fakt dokonania tych transferów
Odpowiedz cytując