snyrting napisał(a):

Błagam!
Nazwisko Tomasa brzmi Jirsak!
|
To nie błagaj

Doskonale wiem jak się pisze nazwisko naszego piłkarza, ale przy dzisiejszej pogodzie, okocimie mocne szybciej uderzają do głowy i mam prawo popełnić literówkę, czyż nie ? Zwłaszcza, że mamy okazję do świętowania.