Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48904
Stary 23.06.2011, 22:27
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Błagam!

Nazwisko Tomasa brzmi Jirsak!
To nie błagaj Doskonale wiem jak się pisze nazwisko naszego piłkarza, ale przy dzisiejszej pogodzie, okocimie mocne szybciej uderzają do głowy i mam prawo popełnić literówkę, czyż nie ? Zwłaszcza, że mamy okazję do świętowania.
Odpowiedz cytując