Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Bąbel
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
10137
23.06.2011, 22:26
krkgiba
napisał(a):
a gdyby tak ponownie zainteresować się Robakiem, jeśli wróci do Widzewa?
Stan kiedyś powiedział, że Robak był dwa razy droższy od Genkowa, więc żeby się go opłacało, musieliby obniżyć cenę 5 razy
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Bąbel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bąbel
Znajdź inne posty napisane przez Bąbel