Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48903
Stary 23.06.2011, 22:26
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Błagam!

Nazwisko Tomasa brzmi Jirsak!
O czymś to świadczy że po tylu latach częśc nie wie jak sie pisze to nazwisko. Może gdyby mniej się chował w meczach.
Cóż drugim Szymkowiakiem on raczej nie zostanie, a że rok kontraktu do końca został to można się przemęczyć. W sam raz opcja na ławę i końcówki gdzie potrafi od czasu do czasu błysnąć,
..
Odpowiedz cytując