Jonasz napisał(a):

|
pewnie tutaj po mnie pojedziecie, ale mnie zastanawia czy nie można by spróbować Kirma na lewej obronie...
|
Jak najbardziej można .Widać gołym okiem że 'Roberto' widzi że Kirm mimo dobrych statystyk z ubiegłego sezonu, to nie jest gość na którym można spokojnie oprzeć skrzydło.Stąd nowych 2 skrzydłowych w drużynie
Kirm gdyby grał dobrze to miałby 2 razy tyle goli i asyst - jego postawę na skrzydle można skwitować - męczarnia.Brak mu myślenia i techniki Meliksona, brak mu przebojowości i dryblingu Maleckiego.Duży plus to to że jest cały czas pod grą, stąd takie a nie inne statystyki.
Tyle że na dziś nie zanosi się by był na tej pozycji próbowany