Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48897
Stary 23.06.2011, 22:08
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
pewnie tutaj po mnie pojedziecie, ale mnie zastanawia czy nie można by spróbować Kirma na lewej obronie...
Jak najbardziej można .Widać gołym okiem że 'Roberto' widzi że Kirm mimo dobrych statystyk z ubiegłego sezonu, to nie jest gość na którym można spokojnie oprzeć skrzydło.Stąd nowych 2 skrzydłowych w drużynie
Kirm gdyby grał dobrze to miałby 2 razy tyle goli i asyst - jego postawę na skrzydle można skwitować - męczarnia.Brak mu myślenia i techniki Meliksona, brak mu przebojowości i dryblingu Maleckiego.Duży plus to to że jest cały czas pod grą, stąd takie a nie inne statystyki.
Tyle że na dziś nie zanosi się by był na tej pozycji próbowany
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując