kacpaw91 napisał(a):

Cel Maaskanta osiągnięty. Mamy wielu piłkarzy uniwersalnych. Z ciekawości zrobiłem sobie rozpiskę.
Bramkarz: Pareiko*, Jovanic, Kurto
Prawa obrona: Lamey*, Jaliens, Jovanovic, Burliga
Środek obrony: Chavez*, Jovanović*, Bunoza, Jaliens, Kowalski
Lewa obrona: Nunez*, Pajlić, Lamey, Burliga
Defensywny pomocnik: Sobolewski*, Wilk*, Brud
Ofensywny pomocnik: Melikson*, Garguła, Jirsak, Mączyński, Rado, Brud
Prawe skrzydło: Małecki*, Kirm, Iliev, Burliga, Boguski
Lewe skrzydło: Iliev*, Nunez, Kirm, Małecki, Boguski, Garguła
Napastnik: Genkov*, Boguski
* zaznaczyłem moim zdaniem podstawowych zawodników
|
Czyli w zasadzie brakuje tylko drugiego napastnika plus ew. dodatkowego środkowego pomocnika.
(Dygresja - ciekawą opcją do pomocy jako wszechstronny środkowy pomocnik byłby Andreu z Polonii. Spełnia podstawowy warunek Wisły - jest za darmo, bo nie dogadał się w sprawie kontraktu z Wojciechowskim:
http://www.weszlo.com/news/7117)
Na papierze wygląda to naprawdę nieźle - takiego komfortu szerokiej kadry dawno u nas nie było. Zobaczymy co przyniesie boisko, bo największą zagadką są boki obrony - jak (odpukać) Lamey okazałby się drugim Branco, a Nunez pomocnikiem na siłę wstawianym na obronę to może być krucho. Samą ofensywą nic się nie zdziała.