Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#605
Stary 23.06.2011, 21:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
mimo wszytsko nie lekceważyłbym Skonto,10 lat temu co prawda ich dwa razy ograliśmy 2-1,1-0 ale skład mieliśmy mieliśmy oparty na Polakach.Teraz nie wiadomo do końca na co możemy liczyc ?
Popełniasz taki sam błąd, jaki popełnili polscy "dziennikarze". Słysząc nazwę Skonto kojarzyli drużynę sprzed lat - solidna ekipa z połową reprezentantów Łotwy w składzie, kilku z nich grało potem w naprawdę dobrych kubach (tak, jak ich aktualny trener Pahars). Zawodnicy grający dziesięć lat temu w Skonto byli kręgosłupem drużyny narodowej, która skopała nam tyłki w eliminacjach Euro 2004. Może i ten kontekst wpłynął na ton dziennikarskich newsów a także na przesadnie ostrożne wypowiedzi z naszego Klubu.
Dzisiejsze Skonto i ta drużyna sprzed dziesięciu lat nie mają w ogóle porównania.
Odpowiedz cytując