Jovanovic i Nunez robią na mnie wrażenie

co ważne młodzi ,a już swoje zagrali .Szczególnie Serb,wie o co walczymy bo już to z Partizanem osiągnął.Zawsze może być jakieś 'ale' ,że nie ściągamy Polaków no ,ale to nei nasza wina ,że nasi rodzimi kopacze to cieniasy, nieskorzy do ciężkiej pracy,chcący za dużo kasy (i tak można jeszcze z godzine wymieniać ) tylko kopacze.Nam potrzeba piłkarzy.