anthony09 napisał(a):

Jeśli mówimy tutaj tylko o 1 napastniku to co zrobimy gdy jeden będzie kontuzjowany, drugi będzie miał jakieś zawieszenie, a ten pierwszy będzie zamęczony ?
W każdej kadrze należy mieć co najmniej 3 napastników, a my mamy jednego Genkova ;/
|
mnie by nawet nie zdziwiło gdyby Maaskant wystawił Nuneza na szpicy od biedy , jest wyższy od Genkova , prawdopodobnie szybszy , z lepszym driblingiem oraz ma większe predyspozycje do wygrywania pojedynków 1v1
oczywiście to surrealizm , ale wyobrażam sobie zawodników na szpicy pod nieobecność Genkova i jego ewentualnego zmiennika .
Nie stać nas na tą chwile na posiadanie 3 klasowych ( klasycznych ) napastników ( dajmy na to o wartości 0,5 mln euro ) z czego dwóch miało by siedziec na ławce . To nie Real Madryt , to Wisła Kraków .