Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48887
Stary 23.06.2011, 21:39
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli mówimy tutaj tylko o 1 napastniku to co zrobimy gdy jeden będzie kontuzjowany, drugi będzie miał jakieś zawieszenie, a ten pierwszy będzie zamęczony ?
W każdej kadrze należy mieć co najmniej 3 napastników, a my mamy jednego Genkova ;/

mnie by nawet nie zdziwiło gdyby Maaskant wystawił Nuneza na szpicy od biedy , jest wyższy od Genkova , prawdopodobnie szybszy , z lepszym driblingiem oraz ma większe predyspozycje do wygrywania pojedynków 1v1

oczywiście to surrealizm , ale wyobrażam sobie zawodników na szpicy pod nieobecność Genkova i jego ewentualnego zmiennika .

Nie stać nas na tą chwile na posiadanie 3 klasowych ( klasycznych ) napastników ( dajmy na to o wartości 0,5 mln euro ) z czego dwóch miało by siedziec na ławce . To nie Real Madryt , to Wisła Kraków .
Odpowiedz cytując