Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10136
Stary 23.06.2011, 21:38
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Kowalski 5-tym stoperem,to mi się podoba.Jeszcze dobrze Łobo do Jagi wytransferować i git
Kowalski do 1 ligi - im szybciej od nas odejdzie tym lepiej dla jego kariery. Bez obrażania - ale od dawna wida ze Ekstraklasa to nie jego poziom a co dopiero LE czy LM.

A co do Łobo to jeszcze zobaczycie bedzie wymiatał tak gdzie go przygarną.
Odpowiedz cytując