marek2a napisał(a):

|
Kowalski 5-tym stoperem,to mi się podoba.Jeszcze dobrze Łobo do Jagi wytransferować i git
|
Kowalski do 1 ligi - im szybciej od nas odejdzie tym lepiej dla jego kariery. Bez obrażania - ale od dawna wida ze Ekstraklasa to nie jego poziom a co dopiero LE czy LM.
A co do Łobo to jeszcze zobaczycie bedzie wymiatał tak gdzie go przygarną.