Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48885
Stary 23.06.2011, 21:32
Dokładnie sam trener podkreślał, że chce grać różnymi wariantami w ataku a do tego potrzebuje napastników - ja nie jestem za rzucaniem zawodników na różne pozycje tym bardziej, że nie dysponujemy w tym momencie zawodnikami takiej klasy, że gdziekolwiek ich nie wystawimy tam będą się spisywali. Także konieczne jest zatrudnienie minimum 1 napastnika. Boguski i Garguła to nie są zawodnicy w tej chwili gotowi do gry w pierwszej jedenastce i trudno spodziewać się po ich grze nagłej zwyżki formy - na pewno na tym nie mogą skończyć się nasze wzmocnienia, kilku zawodników odeszło inni przyszli na ich miejsce ale to jeszcze za mało by mówić o tym, że mamy pełną kadrę. Taki Kowalski, Burliga, Bunoza na dzień dzisiejszy są za słabi na Wisłę.
Odpowiedz cytując