Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48882
Stary 23.06.2011, 21:24
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Hej, kolego! Czas się obudzić ze snu. Oszalałeś? Nie stać nas na zakontraktowanie kolejnych 4 porządnych zawodników. Poza tym, po co nam dwóch dodatkowych napastników? Wystarczy dokupić jednego. Przecież potem pojawią się wielkie płacze, że dostają za mało szans i chcą odejść.

Budowanie obrony mamy zakończoną. Pozostaje czekać na napastnika i ewentualnie jakiegoś środkowego pomocnika.

Nunez/Paljic - Chavez/Bunoza - Jaliens/Jovanovic - Lamey/Jaliens/Jovanovic (Burligi już nie liczę, nie ma szans)
Jeśli mówimy tutaj tylko o 1 napastniku to co zrobimy gdy jeden będzie kontuzjowany, drugi będzie miał jakieś zawieszenie, a ten pierwszy będzie zamęczony ?
W każdej kadrze należy mieć co najmniej 3 napastników, a my mamy jednego Genkova ;/
W Boguskiego nie wierze, w Małeckiego na szpicy czy też Ilieva też nie więc co ? Wieczne modlitwy o brak kontuzji dla Genkova ? A co wtedy gdy ten pozyskany napastnik nie wypali
Więc przestrzegałbym przed hurraoptymizmem, bo bez napastników to my nawet tej Skonto Rygi możemy nie przejść.
Tak jak wspomniałem brakuje nam 4 grajków, z czego liczę jeszcze na co najmniej 3 wzmocnienia: LO, ŚP, N, z czego ten N musi być bdb !
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując