vaazon napisał(a):

Hej, kolego! Czas się obudzić ze snu. Oszalałeś? Nie stać nas na zakontraktowanie kolejnych 4 porządnych zawodników. Poza tym, po co nam dwóch dodatkowych napastników? Wystarczy dokupić jednego. Przecież potem pojawią się wielkie płacze, że dostają za mało szans i chcą odejść.
Budowanie obrony mamy zakończoną. Pozostaje czekać na napastnika i ewentualnie jakiegoś środkowego pomocnika.
Nunez/Paljic - Chavez/Bunoza - Jaliens/Jovanovic - Lamey/Jaliens/Jovanovic (Burligi już nie liczę, nie ma szans)
|
Jeśli mówimy tutaj tylko o
1 napastniku to co zrobimy gdy jeden będzie kontuzjowany, drugi będzie miał jakieś zawieszenie, a ten pierwszy będzie zamęczony ?
W każdej kadrze należy mieć
co najmniej 3 napastników, a my mamy jednego Genkova ;/
W Boguskiego nie wierze, w Małeckiego na szpicy czy też Ilieva też nie więc co ? Wieczne modlitwy o brak kontuzji dla Genkova ? A co wtedy gdy ten pozyskany napastnik nie wypali
Więc przestrzegałbym przed hurraoptymizmem, bo bez napastników to my nawet tej Skonto Rygi możemy nie przejść.
Tak jak wspomniałem brakuje nam 4 grajków, z czego liczę jeszcze na co najmniej 3 wzmocnienia: LO, ŚP, N, z czego ten N musi być bdb

!