Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48875
Stary 23.06.2011, 21:09
Baala napisał(a):Wyświetl post
Jovanic nigdy nie grał na lewej obronie także nie wiem czemu niektórzy go tam umieszczają..
Ktoś zasugerował, że może tam grać, to i reszta poszła tym tropem.
Baala napisał(a):Wyświetl post
JMoże kirma tam przesunąć. W sparingach można go wypróbować jako MC, w Słowenii tak grywał.
Ta i w Football Managerze też...
Jakoś nie widzę go na tej pozycji. Może Garguła odpali i będzie pasował jako taki łącznik? Ostatnia szansa dla niego, przepracuje cały okres przygotowawczy pod okiem specjalisty jakim jest Maaskant, więc może cud się zdarzy.
Odpowiedz cytując