Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48872
Stary 23.06.2011, 21:05
Jovanovic nigdy nie grał na lewej obronie także nie wiem czemu niektórzy go tam umieszczają. Cieszy mnie to że Kowalski juz teraz musi wylecieć z klubu. Jovanic to dla mnie może być nawet kandydat na pierwszy skład na środku. Jeśli chodzi o Nuneza to wielka niewiadoma, jeśli jest szykowany na lewą obronę, a wszystko na to wskazuje. Teraz oczekuje napastnika, który jest konieczny i ktoś by się na środek przydał, taki łącznik między defensywnym, a Meliksonem. Może Kirma tam przesunąć. W sparingach można go wypróbować jako MC, w Słowenii tak grywał.
Ostatnio edytowane przez Baala : 23.06.2011 o godz. 21:13.
Odpowiedz cytując