|
Nawet jak zestawimy 2 jedenastki z zawodników których aktualnie mamy to od razu widać że brakuje jeszcze napastnika i pomocnika i skład będzie zamknięty.
Nawet jak nie wróci Sivakov to wyjdzie na to że straciliśmy tylko jego i Cikosa.
W przypadku powrotu Sivakova lub sprowadzenia innego pomocnika i Napastnika , jako jedyny klub w ostatnich latach z polskiej ligi przystąpimy do walki o Ligę Mistrzów w składzie który zdobył mistrzostwo i dodatkow został on w jakis sposób wzmocniony.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|