Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4115
Stary 23.06.2011, 20:58
No to mozna powiedziec, ze Jovanovic i Nunez sa juz po pierwszym treningu a fotka pokazujaca siedzacego i ogladajacego pilkarzy Stana Valckxa tylko to potwierdza + informacja, ze dołaczyli do druzyny. Pewnie w sobote jeszcze ich nie zobaczymy ale przynajmniej do meczu ze Skonto beda mieli troche czasu na zgranie sie z druzyna - 2 i poł tygodnia to bardzo duzo. Ciekawe czy bedzie dodana fotka potwierdzajaca to co napisałem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 23.06.2011 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując