Tominho napisał(a):

Ja bym zamienił Jaliensa z Jovanoviciem jeśli już
|
Lamey u Maaskanta (w przeciwieństwie do wielu forumowiczów) ma czystą kartę i moim zdaniem to właśnie on na początku będzie otrzymywał szansę gry na prawej stronie defensywy. Czy ją wykorzysta to już inna sprawa.
Co do dzisiejszych transferów - Jovanović wygląda solidnie, można powiedzieć, że sprawę środka obrony mamy zabezpieczoną (Bunoza, Chavez, Jalliens, Jovanović). Jak na nasze możliwości finansowe to naprawdę dobry ruch, zawodnik jest młody (23 lata), a już trochę w piłkę pod presją pograł. Wracającemu po kontuzji Bunozie będzie bardzo ciężko przebić się do składu.
Gervasio jako wypożyczenie może być, tak naprawdę ciężko przewidzieć jak zawodnik się zaaklimatyzuje, czy znajdzie wspólny język z kolegami z drużyny i wpasuje się w taktykę. W przypadku zawodników z Europy jednak to prawdopodobieństwo jest większe. Oby jednak okazał się wzmocnieniem, a nie jedynie uzupełnieniem jak nasz poprzedni Argentyńczyk - Rios.
Ciekawe, czy nastąpi zwrot w sprawie Sivakova. Do tej pory w mediach ukazywały się informacje, że jego menedżer ma dla niego nie wiadomo ile ofert i w ogóle pół Europy ma chęć go zakontraktować. Jak to wyjdzie w praktyce? Zobaczymy, ja bym się nie zdziwił gdyby jednak został i kto wie, czy nie byłoby to lepsze posunięcie niż szukanie nowego piłkarza w jego miejsce.
Ciągle też czekam na napastnika.