Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48850
Stary 23.06.2011, 20:06
lazy napisał(a):Wyświetl post
A i jeszcze uwaga co do Basałaja. Czy ktoś z was kierował firmą/ był prezesem? Może chociaż rzecznikiem prasowym? Przecież w wywiadach trzeba mówić jak najwięcej mówiąc jak najmniej...
Pomyliło Ci się chyba z politykiem
Odpowiedz cytując