karas1983 napisał(a):

Jovanovicia widziałem w akcji w kilku meczach, grywał na stoperze.
Nuneza jeszcze nie miałem przyjemności oglądać, ale z tego co czytałem to zdania są podzielone: jedni widzą w nim lewego pomocnika, drudzy lewego obrońcę. Osobiście mam nadzieję, że Robert szykuje go na obronę i będzie on takim naszym Danim Alvesem
|
Ja natomiast nie miałbym nic przeciwko, gdyby grał nawet jako napastnik, o ile tylko radziłby sobie lepiej niż Genkov. Szkoda marnować taki potencjał na obronie. Wprawdzie po filmikach z YT nie ocenia się piłkarza, ale ktoś już tu skomentował, że to zdecydowanie bardziej napastnik niż obrońca.