Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
48844
23.06.2011, 19:56
Musze publicznie i oficjalnie przeprosić za niewierność w stosunku do info Zbymka piałem z niego jak mówił o Gervasio ale teraz przyznaje że popisał się kozaczek dobre info miał
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123