willow napisał(a):

|
I jeszcze jedno pytanie do tych, któ®zy oglądali w/w graczy: Który według Was na lewą obronę? Jova czy Nunez?
|
Jovanovicia widziałem w akcji w kilku meczach, grywał na stoperze.
Nuneza jeszcze nie miałem przyjemności oglądać, ale z tego co czytałem to zdania są podzielone: jedni widzą w nim lewego pomocnika, drudzy lewego obrońcę. Osobiście mam nadzieję, że Robert szykuje go na obronę i będzie on takim naszym Danim Alvesem
