Wyświetl pojedynczy post
Michu88
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48842
Stary 23.06.2011, 19:52
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Oby ten Jovanović nie okazał się drugim Kneżeviciem .. Grywali tam w miare podobnie, a więc nie byli podstawowymi graczami, nie mogę pojąć tez dlaczego Marko chciał zgodzić się grać w Dynamie Mińsk ;o Po kompilacji z Nunezem widać, że chlopak ma duże możliwości, ale opinie fanów z Argentyny nie napawają optymizmem.. Oby wziął się w garść u nas i pokazał co potrafi
W Serbii miała go przecież obowiązywać półroczna dyskwalifikacja, podejrzewam więc, że to był główny powód...Zgłosiła się Wisła i od razu stwierdził, że lepiej iść do nas, bo gramy w pucharach

Co do transferów: wszystko napawa optymizmem, mamy 23 czerwca i transfery powolutku zaczynają być finalizowane, na obozie mamy kadrę, a nie 12 zawodników...

ps. Martwi brak napastnika - konkurenta dla Cwetana
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!
Odpowiedz cytując