cinekw napisał(a):

Oby ten Jovanović nie okazał się drugim Kneżeviciem .. Grywali tam w miare podobnie, a więc nie byli podstawowymi graczami, nie mogę pojąć tez dlaczego Marko chciał zgodzić się grać w Dynamie Mińsk ;o Po kompilacji z Nunezem widać, że chlopak ma duże możliwości, ale opinie fanów z Argentyny nie napawają optymizmem.. Oby wziął się w garść u nas i pokazał co potrafi
|
W Serbii miała go przecież obowiązywać półroczna dyskwalifikacja, podejrzewam więc, że to był główny powód...Zgłosiła się Wisła i od razu stwierdził, że lepiej iść do nas, bo gramy w pucharach
Co do transferów: wszystko napawa optymizmem, mamy 23 czerwca i transfery powolutku zaczynają być finalizowane, na obozie mamy kadrę, a nie 12 zawodników...
ps. Martwi brak napastnika - konkurenta dla Cwetana