Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
Od: 02.2003
Offline
#
3629
23.06.2011, 19:47
Dzis na C+ o godz. 21.30 reportaz "Feta Mistrzów"
bedzie pokazane to co dzialo sie po meczu z Polonia, autokar, rynek itd...
LECHIA GDAŃSK
seba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba
Znajdź inne posty napisane przez seba