Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48840
Stary 23.06.2011, 19:43
willow napisał(a):Wyświetl post
No, to można Jovanovica i Nuneza przenieść z tematu "Plotki..." do tematu "Polityka..." bez obawy o bany
Jak widać, Stana trzeba obdarzyć zaufaniem jeśli chodzi o transfery. Teraz jestem ciekaw, czy i na ile one wypalą. Biorąc pod uwagę 50% skuteczność... Nie mniej widać, że Stan jest szalenie ostrożny w ściąganiu zawodników dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby wszyscy oni stanowili realne wzmocnienie naszego zespołu.

Teraz przydałby nam się napastnik i środkowy, ofensywny pomocnik klasy Maora. To według mnie absolutny priorytet. Nie chcę nawet myśleć co by było, gdyby jeden czy drugi złapali jakieś urazy...

I jeszcze jedno pytanie do tych, któ®zy oglądali w/w graczy: Który według Was na lewą obronę? Jova czy Nunez?
Nunez. Styl gry (zachowując proporcje) podobny do Garetha Bale'a albo Marcelo z Realu
Odpowiedz cytując