Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 23.06.2011, 18:38
zajacek, akurat Twoje komentarze wydają mi się rozsądne. Podsumowałeś Skonto ostro, ale merytorycznie uzasadniłeś swoją ocenę. Porównaj swoje wypowiedzi np. z tymi:
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
To upewniło mnie jedynie w przekonaniu,że to ogórasy,które po prostu z marszu musimy przejść i to w sposób budzący respekt,liczę,że wynik dwumeczu będzie o conajmniej 5 wyższy po stronie Wisły.
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
po obejrzeniu skrótu meczu naszego przyszłego rywala dochodzę do wniosku iż prezentuje on poziom podwórkowy...
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
Są 20 razy gorsi od Karabachu. (...) grał ten brazyljano - drugi Beto.
tofik napisał(a):Wyświetl post
Właśnie sprawdziłem, w poprzednim Junior strzelił 18. Faktycznie robi się nie ciekawie, zaczynam się bać, że to może być napastnik lepszy od Beto.
Czemu mają służyć te napinki i drwiny? Moim zdaniem to jest żenujące.
Odpowiedz cytując