zajacek, akurat Twoje komentarze wydają mi się rozsądne. Podsumowałeś Skonto ostro, ale merytorycznie uzasadniłeś swoją ocenę. Porównaj swoje wypowiedzi np. z tymi:
baro1995 napisał(a):

|
To upewniło mnie jedynie w przekonaniu,że to ogórasy,które po prostu z marszu musimy przejść i to w sposób budzący respekt,liczę,że wynik dwumeczu będzie o conajmniej 5 wyższy po stronie Wisły.
|
tomasz_19 napisał(a):

|
po obejrzeniu skrótu meczu naszego przyszłego rywala dochodzę do wniosku iż prezentuje on poziom podwórkowy...
|
Kibic1928 napisał(a):

|
Są 20 razy gorsi od Karabachu. (...) grał ten brazyljano - drugi Beto.
|
tofik napisał(a):

|
Właśnie sprawdziłem, w poprzednim Junior strzelił 18. Faktycznie robi się nie ciekawie, zaczynam się bać, że to może być napastnik lepszy od Beto.
|
Czemu mają służyć te napinki i drwiny? Moim zdaniem to jest żenujące.