Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.06.2011, 18:29. Nabór do Wisły
Witam,
Wraz z kolegą chcielibyśmy zapisać się do drużyny trampkarzy starszych/juniorów młodszych Wisły Kraków, ja jestem z rocznika 1995, a kolega 1996. Wiecie co musimy zrobić, aby tam się dostać? Jakieś namiary itp.?