Temat
:
Nabór do Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1
23.06.2011, 18:29. Nabór do Wisły
Witam,
Wraz z kolegą chcielibyśmy zapisać się do drużyny trampkarzy starszych/juniorów młodszych Wisły Kraków, ja jestem z rocznika 1995, a kolega 1996. Wiecie co musimy zrobić, aby tam się dostać? Jakieś namiary itp.?
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak